משרות פתוחות

רכז/ת הדרכה ותוכניות

תיאור התפקיד:

רכז ההדרכה אחראי להוביל 4 קבוצות (מתוך 8) בסמינר תוך ליווי ומתן כלים מקצועיים ואישיים לצוות ההדרכה וראשי הקבוצה בהיבטי תוכן ובניית פעולות ופיתוח הדרכה לצד מתן מענה לסוגיות של דינאמיקה קבוצתית ועבודת צוות. זאת, תוך ליווי הצוותים במהלך פעילויות בשטח, ריכוז אירועי שיא בסמינר ועבודה שוטפת עם מנהלי התוכנית. 

נא לשלוח קורות חיים ל yaara@ramah.co.il

 

ראשי קבוצה

תיאור התפקיד:

ראש קבוצה בסמינר אחראי להוביל צוות מדריכים לקבוצת חניכים המונה 35-40 משתתפים בהיבטים אישיים, לוגיסטיים, משמעתיים וכן גיבוש והובלת הקבוצה על פי הרציונל החינוכי של רמה ישראל. ראש הקבוצה מלווה את הקבוצה בימי הפעילות בשטח ובקמפוס ותפקידו הינו להוות דמות לחיקוי וכמו כן לדאוג לרווחתם של אנשי הצוות, תוך מתן כלים ופיתוח תחום ההדרכה. 

לעוד פרטים הקליקו כאן

 

מדריכים/ות

תיאור התפקיד:

תפקיד המדריך הינו ללוות את החניכים לאורך התוכנית, לדאוג לצרכיהם הפיזיים, חברתיים ואישיים של החניכים תוך מתן דוגמא אישית. 

המדריך מתלווה לחניכים בכל ימי הפעילות בתוכנית, הכוללים טיולים ברחבי הארץ, מפגשים מגוונים, שיחות עם דוברים וביקור באתרים שונים. 

המדריך מעביר/ה פעילויות חינוכיות וכן אחראי ללוות את החניכים בפתיחת היום ובסיומו. 

המדריך הינו חלק בלתי נפרד מהחוויה החינוכית והחברתית של החניך כאחד. העבודה הינה בצוות גדול ומגוון. 

לעוד פרטים הקליקו כאן

 

רכזי שטח/ לוגיסטיקה

תיאור התפקיד:  

רכז השטח אחראי לדאוג לכלל היבטי הציוד, תפעול, שינוע ולוגיסטיקה פנים וחוץ ארגונית בתוכנית. זאת תוך עבודה מול גורמים מגוונים כגון נותני שירות, ספקים ועובדים בקמפוסים השונים בהם חניכי התוכנית שוהים. רכז הלוגיסטיקה עובד בצוות, תחת מנהל התפעול ואחראי לדאוג להיבטי הארגון בנושאי האוכל והלינה של החניכים לצד מתן מענה לצרכים של צוותי ההדרכה וההנהלה במידת הצורך מול הגורמים הרלוונטים. 

נא לשלוח קורות חיים ל yaara@ramah.co.il

 

רכז מדיה

תיאור התפקיד:  

רכז המדיה בתוכנית אחראי לדאוג לצילום שוטף של החניכים במהלך התוכנית (סטילס ווידיאו), אחראי לרכז את החומרים ולהעביר אותם להורים בסיכום כל שבוע. נוסף על כך, רכז המדיה אחראי להעלות תכנים במהלך התוכנית לרשתות החברתיות תוך תיעוד אירועי שיא, פרויקטים ויוזמות בתחום שעולות מהחניכים/ מהצוות. רכז המדיה מהווה גם מדריך מחליף ומצטרף לקבוצות במהלך פעילותן היומיומית במסגרת טיולים/ סיורים או ביקורים באתרים שונים. 

נא לשלוח קורות חיים ל yaara@ramah.co.il

 

רכז/ת מרפאה

תיאור התפקיד:

רכז/ת המרפאה עובד בכפיפות למנהל המרפאה ואחראי לדאוג לבריאותם הפיזית של החניכים בכל הקשור לתרופות, ביצוע מסדר חולים בבוקר ובערב, טיפול במקרה של פציעה או חבלה, הפנייה ומעקב אחר ביקורים לאחר פינוי, ניהול חלוקת התרופות הקבועות ומתן תרופות נקודתיות בהתאם לצורך, זאת תוך פיקוח וליווי החניכים במקרי חירום ושגרה כאחד. 

נא לשלוח קורות חיים ל yaara@ramah.co.il

 

יועץ/ת

תיאור התפקיד:  

תפקידי היועץ הינו לדאוג לרווחתם הנפשית של חניכי התוכנית זאת תוך מתן תמיכה וליווי מתחילת התוכנית ועד סופה,יצירת מענה מיטיב, ליווי בהתאם לצורך לצד יצירת קשרי עם הורי המשתתפים וסמכויות הטיפול הנוספות. היועץ אחראי לתת מענה רגשי ואישי לכל חניך שירגיש צורך בכך במהלך התוכנית, תוך עבודה שוטפת גם עם צוותי ההדרכה וצרכי המשתתפים בעיתות שגרה וחירום. 

נא לשלוח קורות חיים ל yaara@ramah.co.il